BioAgri

Biologiškai skaidoma plėvelė

„BioAgri“ – tai ekologiniam ūkininkavimui skirta plėvelė, kuri gaminama Estijoje pagal užsakovo poreikius. Ji labai panaši į įprastą plastikinę plėvelę, tačiau neigiamo poveikio aplinkai nedaro. „BioAgri“ išlieka konkurencinga, tuo pačiu sumažindama chemikalų poreikį ir taupydama laiką bei pinigus, nes „BioAgri“ yra suariama į dirvą sezono pabaigoje, todėl nebereikia šalinti atliekų.

Mater-Bi

Žaliavos

„BioAgri” žaliava yra „Mater-Bi”, gaminama Italijoje naudojant novatoriškas patentuotas technologijas. Mater-Bi yra krakmolo, augalinių aliejų ir kompostuojamų polimerų mišinys – savo savybėmis labai panašus į tradicinį plastiką, tačiau kompostuojamas ir biologiškai skaidomas pagal Europos standartą EN 13432, be to, turi tarptautinį TÜV Austria sertifikatą „OK Biodegradable SOIL”.

Privalumai

  • Neužteršia paviršiaus, nepalieka mikroplastiko;
  • Mažina herbicidų ir pesticidų poreikį;
  • Sulaiko drėgmę dirvožemyje, mažina vandens suvartojimą;
  • Apsaugo nuo lietaus ir vėjo sukeliamos erozijos;
  • Dirva įšyla efektyviau – sėklos sudygsta greičiau,
    žema temperatūra netrukdo augalams augti;
  • Nereikia pašalinti iš lauko ar lauko pakraščių.

Pagal kliento
poreikius

„BioAgri” skydai gaminami skirtingo aukščio ir pločio, atsižvelgiant į auginimo ciklo trukmę ir auginimo sąlygas. Taikymo sritys, kuriose gauti puikūs bandymų rezultatai: svogūnai, melionai, kopūstai, braškės, moliūgai, agurkai, salotos, vynmedžiai, gėlės ir augalai.
Skydas gali būti skleidžiamas tais pačiais įrankiais, kuriais skleidžiamas įprastas plastikinis lauko skydas, todėl skleidžiant sumažėja ritinio įtempimas. Siekiant užtikrinti geriausius rezultatus, labai svarbu tinkamai paruošti dirvą ir užtepti plėvelę. Prieš paskleidžiant BioAgri, dirva turi būti nuvalyta nuo akmenų ir sunkesnių augalinių liekanų (pvz., kukurūzų stiebų ir kt.), kurios gali suardyti paskleistą plėvelę. BioAgri lauko plėvelės negalima barstyti iš karto po tręšimo, nes trąšose yra mikroorganizmų, kurie gali sukelti ankstyvą plėvelės suirimą. Jei tręšimas buvo atliktas 1-2 mėnesiais anksčiau, kaip įprasta žemės ūkyje, plėvelės ilgaamžiškumas nenukentės.

Gamyba

„BioAgri” lauko augalai auginami naudojant 100 % žaliosios energijos. Plokštės gali būti gaminamos įvairaus aukščio ir pločio pagal kliento reikalavimus. Plokštės storis priklauso nuo auginimo ciklo ir auginimo sąlygų. BioAgri” taip pat gali būti gaminama mikroperforuota – su skylutėmis arba sodinimo skylutėmis. BioAgri gaminama sezonui nuo sausio iki balandžio mėn.

Atkreipkite dėmesį: iki gruodžio pabaigos taikoma išankstinė nuolaida!

Daugiau informacijos:
+372 5682 0343
info@biobag.ee

lt_LTLithuanian